• Yeni nesil plakalık modellerimiz ile sizlere son teknoloji hizmet vermekteyiz. "pleksi plakalık, plakalık imalatı, pleksi plaka yapımı, pleksi üreticileri ankara, plexi plakalık istanbul, pleksi plakalik adana, plaka pleksi, plakalik app, app plaka imalatı, plexsi plakalık fiyatları, pleksi plakalık yap, kişiye özel plakalık"

Tasarım onayı alınan ürünlerin kargoya veriliş süresi 1 ile 3 işgünüdür. Bu süreye 2 ila 3 iş günü kargo süresi eklenirse  tahmini maksimum teslim süresi 3 ila 5 iş günü arasında olacaktır.

Sipariş verdikten sonra tasarım ekibimizden arkadaşlarımız whatsappdan size ulaşarak hazırladığınız tasarımın ön izlemesini gönderip onay alacaklar. Daha sonra baskısı yapılarak kargoya verilecektir. Bu sayede hatalı ürün gönderimlerinin önüne geçmeyi planlamaktayız.

Plaka ihtiyacı olan bütün araçlarda, plakanın içine koyulduğu, üzerinde genelde bayi ismi ve telefonu yazılı bulunan, plastik koruyucudur.

Plakaya uygulanan plastik koruyucuyu kişiye özel hale getiren firmamız müşterilerimizin istediği doğrultusunda ultraviyole baskısı veya Lazer kesim pleksi ile logo,ikon gibi görsellerle birlikte isim,firma adı gibi kişiselleştirme uygulamaktadır. Bunların yanısıra kişiye özel tasarıma led ışıkta eklenebilmektedir.

plakalikburada.com web sitemiz üzerinden Plakalık tasarla sayfasından;
Sağ ikon,Sol ikon butonları yardımıyla istediğiniz ikonu seçebilirsiniz, Yazılmasını istediğiniz yazının; yazı stilini ,yazı fontunu ve yazı rengini seçebilirsiniz.

UV (ULTRAVİYOLE) BASKI İLE PLAKALIK

UV baskı, diğer baskı yöntemlerine göre daha dayanıklı ve kaliteli bir baskıdır. UV baskıda, mikro boyuttaki boya tanecikleri ürünü işler ve boyalarının ürün yüzeyine değdiği anda ultraviyole ışınlarıyla kurutularak baskı elde edilir. UV baskı sayesinde boyaların kuruma süresi 1 saniyenin altında gerçekleşir. Bu baskı türü için kullanılan özel UV boyalar; güneş ışığı, yağmur gibi dış faktörlerden etkilenmediği için çok uzun yıllar kullanılmaya uygundur. Günümüzdeki fotoğraf ve görüntü kalitelerinin artması sonucu baskıların da aynı kaliteye sahip olması istenir. Geleneksel baskı işlemiyle kıyaslandığında fotoğraf netliğine ve kalitesine en yakın baskı imkânlarını sunan teknik UV baskıdır.

LAZER KESİM PLEKSİ(Pleksiglass) İLE PLAKALIK
Saydam ve yarı saydam olabilir.İstenilen renkte üretilebilmektedir.

Özellikle basit işlenebilmekte olup camdan avantajlı olarak kolay delinebilip kesilebilmektedir.

Büküm ve şişirme işlemleri için 90°C sıcaklıkta veyahut 90°c – 115°c de ısıtılarak yumuşatılarak istenilen şekle getirilebilmektedir.

Camdan daha az kırılgan, dayanıklı ve hafif olması sektörde tercih edilme nedenlerindendir.

Camdan daha dezavantajlı olan yanı termodinamik bir yapıda olduğu için yanmaya, erimeye karşı dayanıklılığı daha az oluşudur.

Piyasada çoğu zaman 1,5-2 5mm genişliğinde düz levhalar halinde üretilir.

Üstelik (Döküm) Pleksiglas, istenen her şekle kolaylıkla uygulanma imkânı verir. Farklı kalınlıklarda ve ebatlarda üretim olanağı sağlar.

Pleksiglasların en büyük özelliği döküm levha olmasıdır.

Bunun yanı sıra pleksiglas müşterilerin istekleri ve taleplerinin üretilmesi açısından kolaylık sağlar.

Pleksiglas lavhalar benzer biçimde kesimde, şişirmede, büküm işlemlerinde, şekillendirmede kolaylık sağlamaktadır.

Genleşme katsayısı, yoğunluk, yumuşama noktası, sertlik şeklinde teknik özellikleri standartlara uygun ve polimer sayısı yüksektir.

Pleksinin istenilen ebatları yapılabilmektedir. Piyasada kullanım ve depolama açısından en çok tercih edilen ebat 200*135 cm dir.